Апаратна косметологія: основні види процедур та їх характеристики

Апаратна косметологія – це косметологічні процедури, які лікарі-косметологи проводять за допомогою спеціальних приладів, які надають ультразвуковий, мікрострумовий і інші види впливу на тканини шкіри.

Функція цих приладів – не тільки посилювати ефективність косметологічних і терапевтичних засобів, забезпечуючи їм доступ до дерми: дія апаратів здатна запускати процеси відновлення природних процесів в тканинах, які сповільнюються внаслідок старіння, під впливом стресів або несприятливої екології.

За допомогою апаратних методик лікарі-косметологи проводять процедури, спрямовані на підвищення тонусу шкіри і активну її регенерацію, лімфодренаж і усунення набряків, лікування запальних процесів, акне, куперозу, корекцію овалу обличчя, усунення зморшок і пігментних плям і т. д. Більш детальніше про них можна дізнатися на сайті https://salonslim.com.ua.

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ ВИДИ ПРОЦЕДУР

Ультразвукові процедури

Ультразвукова чистка – один з найбільш м’яких видів чистки шкіри обличчя в сучасній косметології: з її допомогою звужують пори, очищають епідерміс від ороговілих клітин. Ультразвукова чистка практично не викликає травматичних реакцій, і робити її можна навіть влітку.

Ультрафонофорез – косметологічна процедура, спрямована на більш глибоке проникнення лікувальних і косметичних засобів, посилення мікроциркуляції крові в тканинах.

Мікрострумова терапія

Метод, заснований на використанні імпульсів електричного струму і спрямований на стимуляцію обмінних процесів в клітинах шкіри. Мікрострумова терапія застосовується при корекції в’ялості і зниження тонусу шкіри, лікуванні акне і пігментних плям.

Мікрострумовий лімфодренаж

Метод усунення набряклості на обличчі, внаслідок посилення лімфотоку.

Газорідинний пілінг

Одна з найновіших процедур в косметології. Під час її проведення до шкіри обличчя подається струмінь рідких лікарських препаратів і газу. Завдяки високому тиску, дрібні частинки лікарського засобу проникають глибоко в тканини. За допомогою газорідинного пілінгу усуваються неглибокі зморшки, колір обличчя стає рівнішим.

Браш-пілінг

Спосіб очищення шкіри обличчя спеціальними обертовими насадками у вигляді щіток або губок. Процедура дозволяє позбавитися від відмерлих клітин і надати обличчю неперевершено свіжого вигляду.

Вакуумна чистка обличчя

Метод чищення обличчя, заснований на відлущуванні ороговілих клітин шкіри апаратом для вакуумної терапії. В процесі процедури розкриваються і очищаються пори, тканини насичуються киснем, покращується їх тонус.

Мікродермабразія (шліфування)

Косметична процедура глибокого шліфування шкіри, яка проводиться на спеціальному пристрої за допомогою дрібних кристалів. Більш сучасний метод мікродермабразії – алмазна шліфовка. Після процедури видалення верхнього шару шкіри колір обличчя стає сяючим, розгладжуються зморшки.

Дарсонвалізація

Процедура полягає у впливі на шкіру обличчя апаратом, що подає електричний струм високої частоти і невеликої напруги. Вона зазвичай проводиться після чистки обличчя для дезінфекції, поліпшення мікроциркуляції і кращого розсмоктування підшкірних запалень. Дарсонвалізація рекомендується для лікування акне, себореї, підвищення тонусу шкіри.

Радіохвильовий ліфтинг

Ліфтинг обличчя, проведений косметологом за допомогою спеціалізованого обладнання, яке забезпечує вплив електромагнітних хвиль на глибокі шари шкіри. Вплив радіохвиль зігріває шкіру, змушуючи її активно виробляти колаген та еластин. Після цієї процедури не тільки поліпшується структура шкірної тканини, але і помітно підвищується її еластичність, коригуються зморшки.

Озонотерапія

Сучасний косметичний метод лікування шкіри обличчя і тіла, заснований на використанні озоно-кисневої суміші, яка має лікувальну дію через окислювальні властивості озону. Процедура озонотерапії має антимікробну і протизапальну дію, посилює мікроциркуляцію крові і обмін речовин в шкірі, підвищує її захисні властивості.

Озонотерапія рекомендується для вирівнювання текстури шкіри, корекції овалу обличчя. Результати сеансів озонотерапії обличчя можна помітити після першого ж проведення: шкіра стає свіжою, сяючою, пори очищаються і звужуються.

Кріотерапія

Косметична процедури короткочасного впливу на шкіру низькими температурами(Із застосуванням рідкого азоту). За допомогою кріотерапії можна не тільки видалити новоутворення (нарости, бородавки), але і омолодити шкіру, оскільки вплив холоду активізує обмінні процеси і кровообіг. Сеанси кріотерапії будуть корисні при рубцях, бородавках і шрамах, старінні шкіри, її недостатньому кровопостачанні, акне, зайвій жирності, закупорених порах.

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ

Від апаратних косметологічних процедур потрібно утриматися:

  • під час вагітності і лактації,
  • при захворюваннях серцево-судинної системи,
  • при наявності кардіостимулятора,
  • при індивідуальній непереносимості електричного струму (процедури мікрострумової терапії),
  • при соматичних захворюваннях і епілепсії.

Всі апаратні процедури повинні виконуватися кваліфікованим фахівцем, який врахує стан здоров’я та індивідуальні особливості Вашої шкіри.


Не пропустіть