Антицелюлітний масаж – користь і шкода для здоров’я

Основна причина утворення целюліту – повільний кровообіг. На швидкість обміну впливає харчування, спосіб життя і індивідуальні особливості організму. Завдання антицелюлітного масажу – механічним впливом прискорити обмін крові і лімфи, щоб спустошити жирові клітини від застояної рідини. Курс процедур допомагає прибрати зайві сантиметри і поліпшити якість шкіри. Хочете дізнатися докладніше? Читайте матеріал до кінця.

Для чого потрібен антицелюлітний масаж?

Як ми відзначили, масаж збільшує швидкість кровоносного та лімфатичного обміну. Під час виконання стиснень і розтягувань шкіра нагрівається. Підвищення температури тіла пояснюється припливом крові: наш організм думає, що нам загрожує небезпека, тому направляє більший обсяг крові з лейкоцитами, які містяться в ній та готові загоювати шкірний покрив. Механічний вплив робить оболонку жирових клітин більш еластичною, так що зайва рідина швидше виводиться з них. Масла, які майстер наносить на шкіру перед процедурою, додатково пом’якшують і живлять шкіру, а також протистоять утворенню розтяжок.

Чому саме цей вид масажу?

Масаж не даремно називається саме антицелюлітний – це відмінна від звичного техніка масажу, яка зачіпає тільки верхній жировий шар шкіри, а не м’язи. Досвідчені терапевти практикують тільки перевірені роками масажні рухи, які ефективно борються з жировими запасами. Особлива увага приділяється ногам і сідницям, традиційно проблемним зонам жіночого тіла. Фахівці терапевтичного масажу зазвичай не працюють з цими зонами, оскільки на м’язах ніг рідко утворюються болючі вузли. Тому єдиний спосіб боротися із зайвими сантиметрами в цих зонах – пройти курс антицелюлітного масажу.

Техніка виконання масажу

Спеціаліст спочатку оглядає проблемні зони і складає приблизний план лікування, розраховуючи кількість, частоту і тривалість процедур. Зазвичай курс антицелюлітного масажу займає місяць, однак у жінок, що займаються спортом і харчуються правильно, він може скоротитися до двох тижнів. Потім масажист починає процедуру: наносить на шкіру масажну олію, до складу якої входить масляна база, ефірні олії і вітамінні комплекси. Увесь масаж відбувається у напрямку від ступень вгору, по ходу руху лімфи. Саме така траєкторія допомагає прискорити обмін речовин і полегшити навантаження кровоносних судин. На початку сеансу майстер буде розігрівати шкіру, а потім впливати точково – із зусиллям розминати складки, щипати шкіру і так далі. Після процедури ви можете відчувати слабкий біль через незвично сильний вплив.

Переваги антицелюлітного масажу

 • Допомагає зменшити проблеми з кровообігом.
 • У міру збільшення швидкості кровообігу шкіра набуває більш здорового вигляду.
 • Можна досягти швидкого результату за короткий час – відмінний варіант для підготовки до відпустки.
 • Ефективність вища, ніж при апаратних процедурах – майстер захоплює шкіру невеликими ділянками, а не зонально.

Протипоказання для масажу

 • Алергічні реакції шкіри на механічний вплив – висока чутливість, хворобливі відчуття під час процедури, висипання після проведення масажу.
 • Вірусні захворювання в стадії загострення та супутні симптоми – висока температура, головний біль, слабкість.
 • Порушення згортання крові, варикоз і інші захворювання кровоносної і серцево-судинної систем.
 • Артрит і інші захворювання суглобів.
 • Вагітність і годування груддю.
 • Загострення психічних захворювань.
 • Туберкульоз.

Джерело


Не пропустіть