«А потім з’явився він і все зруйнував»: екс-дружина знаменитого українського телеведучого розповіла, чому розпався їх шлюб

Колишня дружина відомого телеведучого Володимира Остапчука Олена Войченко, за час шлюбу народила двох прекрасний дітей, яким і присвячує свій вільний час. Про те, як Олена проводить свої дні на карантині, вона розповіла в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” .

Карантин – це хороша можливість для зіркових мам провести час зі своїми дітьми.

“Звичайно, є ритуали на ніч з донькою, – сказала Олена Войченко . – Це читання книги, молитва. І у нас є певні слова, які ми говоримо один одному щовечора: «добраніч», як любимо один одного. А з молодшим все набагато простіше. У нас водні процедури, потім короткий віршик. Обов’язково треба проїхатися на автомобілі по ліжку, по перилах і по ліжечку. А після цього треба взяти і поносити його на руках”.

Незважаючи на те, що Олена Войченко весь свій час приділяє дітям, про свій зовнішній вигляд вона також не забуває. Олена чітко знає, що необхідно для її шкіри, і постійно за нею доглядає.

“Я дуже люблю маски, – зізналася Олена . – У мене є кілька нічних масок. І я часто дозволяю собі спати, наносячи їх, а потім прокидатися, забувши зняти”.

Також з розповіді Олени стало ясно коли в її родині почався розлад. Виявляється, що після Євробачення 2017 року, на чоловіка Олени звалилася просто шалена популярність.

“Євробачення розділило наші відносини на до і після, – каже Олена Войченко ведучій телепрограми “Зіркове життя” . – Були моменти, коли і цей конкурс, і популярність, і успішність, пов’язана з ним, вплинули на Володимира. І як результат – на наші відносини. Ця подія дійсно змінила їх”.

Джерело Hyser

Не пропустіть