9 кімнатних рослин, які ростуть без сонця

Якщо ви не любите доглядати за квітами , або у вас немає на це часу , але озеленити інтер’єр хотілося б , пропонуємо звернути увагу на кілька красивих рослин. Їм не потрібен світло , та й завдати шкоди їхньому здоров’ю практично неможливо.

1. Хамедорея

Ця рослина сімейства пальмових боїться прямих сонячних променів і любить тінь. Крім того, вона здатна рости в тісному горщику і відмінно фільтрує повітря від парів бензину і формальдегіду (8,4 бала за 10-бальною шкалою).

2. Саговник никне

Якщо ви завжди хотіли виростити вдома справжню пальму, посадіть саговник. Виросте він, правда, не дуже високим, а всього 50-60 см у висоту, зате він абсолютно невибагливий і не вимагає сонця. Не підходить сім’ям з тваринами, тому що отруйний.

3. Аглаонема

Симпатична і незвичайна на вигляд рослина, яку можна поставити в темному кутку і поливати, коли згадаєте.

4. Фікус Бенджаміна

Сорти з зеленим листям не вимагають сонячного світла, але в перші місяці їх краще поливати теплою водою. Виростають під стелю при правильному догляді. Можна посадити кілька паростків в один горщик, і з часом вони красиво переплетуться.

5. Епіпремнум золотистий

Він бере додаткову вологу з повітря і очищає його від шкідливих домішок.

6. Дифенбахія

Рослина з гарними листами, яка добре росте в тіні і не вимагає особливого догляду.

7. Драцена

Одна із найбільш невибагливих листяних рослин, якій не потрібне ні сонячне світло, ні велика кількість води. Занапастити його так само складно, як кактус!

8. Хлорофітум чубатий

Красиво виглядає, цвіте в будь-яких умовах, невимогливий до змісту – відмінний варіант для квартири.

9. Филодендрон

Крім регулярного поливу вимагає обрізання довгих гілок. Натомість очищає повітря від шкідливих домішок.


Не пропустіть