8 вправ, які розгладять і підтягнуть шкіру обличчя

Вісім простих вправ допоможуть зміцнити й підтягнути лицьові м’язи. Головне – займатися регулярно, оскільки тільки так вдасться досягти бажаного результату.

Перед виконанням вправ важливо розігріти м’язи обличчя, для цього потрібно проспівати голосні літери – «а», «о», «і», «е» до тих пір, поки не відчуєте тепло по всьому тілу. Самі вправи необхідно виконувати з рівною спиною в положенні стоячи або сидячи.

Зміцнення і підтяжка лицьових м’язів

Зверніть увагу, що вправи перераховані в зворотному порядку.

8. Підтяжка нижньої губи.

Вправу слід виконувати в положенні сидячи і відкинувши голову назад. Намагайтеся максимально тягнути верхню губу вгору, ніби намагаєтеся доторкнутися до стелі. Потім відтягніть губу максимально сильно і затримайтеся на 5-10 секунд. Після невеликої перерви потрібно повторити вправу. Така гімнастика допоможе зробити вилиці більш виразними, підвищити тонус м’язів і освіжити шкіру.

7. Підтяжка підборіддя.

Виконувати вправу необхідно з положення стоячи, схрестивши на грудях руки і повільно піднявши підборіддя. Зробіть глибокий вдих, порахуйте до 10, поверніться у вихідну позицію і зробіть видих. Техніка дозволяє активувати лицьові м’язи, усунути подвійне підборіддя, зробити контур обличчя більш виразним і усунути складки на шиї.

6. Відтягування губ вниз.

Стоячи прямо дивіться перед собою, щоб голова трималася рівно. Потягніться вниз куточками губ і поверніться до початкового стану. Якщо ви будете відчувати напругу в області губ – не варто турбуватися, це свідчить про активну роботу м’язів. Виконувати вправу необхідно протягом пів хвилини або хвилини. Гімнастика дозволить мінімізувати ймовірність втрати тонусу м’язів і провисання щік.

5. Малювання в повітрі.

Дану вправу потрібно виконувати з положення сидячи, стиснувши при цьому губами олівець. Потім потрібно написати олівцем в повітрі власне ім’я, залишаючи голову нерухомою. Після невеликої перерви (пів хвилини або хвилини) повторіть вправу. Це допомагає підвищити еластичність і пружність щік, а також зміцнити губи.

4. Нахили голови.

З положення стоячи необхідно нахилити голову спочатку в праву сторону, намагаючись доторкнутися вухом до плеча. Потім покласти на праву сторону обличчя праву долоню і перешкоджати руху голови, щоб м’язи пручалися. Утримувати положення слід протягом 10 секунд, потім виконати аналогічні дії з іншого боку. Тривалість вправи – пів хвилини або хвилина. Таким чином вам вдасться підтягнути шийні м’язи і сформувати правильний овал обличчя.

3. Наповнення повітрям.

Зробивши глибокий вдих необхідно стиснути губи і наповнити повітрям рот. Потім розташувати долоні на щоках, закриваючи пальцями вуха і почати зрушувати долоні до центру, щоб м’язи пручалися. Положення слід утримувати протягом 5-10 секунд, а після відпочинку повторити. Тривалість вправи залишається такою ж – пів хвилини або хвилина. Така гімнастика спрямована на підвищення еластичності і зміцнення щік.

2. Штовхання підборіддя.

При відкритому роті потрібно трохи натягнути губи на зуби, висунувши вперед нижню щелепу і розташувавши по її центру вказівний палець. Тривалість виконання – пів хвилини або хвилина. Така вправа направлена на отримання чіткого контуру підборіддя.

1. Повторне штовхання підборіддя.

Під підборіддя необхідно помістити кулаки обох рук, а язик притиснути до нижньої щелепи. Кулаками потрібно штовхати щелепу вгору, а язиком тиснути вниз, щоб відчувався опір м’язів. Положення слід утримувати протягом пів хвилини, потім розслабити м’язи і повторити все заново. Це дозволить зміцнити під’язикові і щелепні м’язи.


Не пропустіть