7 відтінків лаків, на які варто звернути увагу цієї зими

Головні тренди манікюру сезону зима 2019-2020 – це природність й простота. Ви точно не промахнетеся, якщо виберете один з нейтральних відтінків лаку для нігтів, пише Вона. Найактуальніші кольори шукайте у нашому огляді.

1. Чорний

Чорний колір завжди поза часом, але цієї зими він особливо актуальний. До того ж, він відмінно підходить для будь-якої форми нігтів.

2. Червоний

Вишневий, бордовий, винний, – nail-експерти дають широкий вибір палітри цього кольору, тому кожна знайде щось потрібне.

3. Нюдовий

Такий лак варто вибирати під колір шкіри. Для світлої підійдуть ніжно-рожевий або пудровий, для смаглявої – бежевий або кавовий, а власницям шкіри оливкового кольору варто придивитися до персикових і кремових відтінків.

4. Фіолетовий

Якщо нейтральні кольори здаються занадто нудними, тренд на всі відтінки фіолетового лаку точно підійде вам. Тут у хід йдуть ліловий, бузковий або сливовий.

5. Сірий

Стильний сірий завжди виглядає по-особливому в холодну пору року. Тож не дивно, що цей колір вже давно перейшов у категорію основних.

6. Зелений

Один з найбільш трендових кольорів 2019 року. При виборі лаку для нігтів цієї зими радимо придивитися до оливкового або гірчичного.

7. Синій

Нічого дивного, адже в зимовий період синій колір завжди в списку актуальних, навіть при виборі лаку для нігтів. І прийдешній сезон – не виняток.

Джерело elle

Не пропустіть