6 запитань про осінній педикюр: гель-лак, врослий ніготь і тріщини на п’ятах

Хоча теплі дні вже позаду, педикюр ніхто не скасовував: у холод ногам теж потрібен догляд. І якщо влітку зрозуміло, коли оновлювати покриття, восени все ховається під взуттям, тому виникають сумніви.

Як часто ходити до майстра з педикюру восени? Чому вростають нігті і з’являються мозолі? Чи не шкідливий гель-лак при регулярному використанні?

Як боротися із сухістю п’ят

Суха шкіра на п’ятах турбує кожну другу жінку. Найчастіше стопи сохнуть через нестачу води в організмі. Влітку ми часто п’ємо, а восени забуваємо про водний баланс.

Ще одна порада: в холодну пору варто переходите з легкого зволожувального крему до більш живильного.

Як часто робити педикюр

Важливо зрозуміти, яку мету перед собою ставите: якщо естетичну, то педикюр варто оновлювати раз в 20-30 днів. За цей час і гель-лак відросте, і шкіра оновиться. Якщо ж не використовуєте покриття і даєте нігтям відпочити, а шкіра п’ят довго залишається м’якою, можете збільшувати інтервал між походами до майстра до комфортного проміжку.

Гель-лак: шкідливий чи ні

Якісне гелеве покриття з позначкою «без небезпечних компонентів» не шкодить нігтям. Зате велику неприємність може принести непрофесійна робота майстра: погана підготовка нігтьової пластини, неправильне і навіть травмуюче зняття гель-лаку. Вибирайте салон і фахівця з хорошою репутацією. І не носіть покриття довше 3 тижнів.

Чому восени вростають нігті і з’являються мозолі

Якщо проблема врослих нігтів приходить саме з початком сезону закритого взуття, швидше за все, справа у взутті. Модні туфлі із завуженим носом дуже погано впливають на стопу. Облягаючи і стискаючи пальці, вони провокують мозолі і вростання нігтів.

Для ноги корисне широке взуття, в якому пальці можуть розташуватися вільно. Іноді причина вростання – непрофесійний педикюр. Особливо небезпечно занадто коротко обрізати ніготь, не залишаючи вільного краю хоча б в 1 мм.

Який вид педикюру вибрати – класика або апаратний

Для сухих стоп з тріщинами, натоптишами краще вибирати апаратний педикюр. Шкіра не травмується, натоптиші не наростають і ефект свіжого педикюру триває довше.

Якщо шкіра п’ят м’яка і ніжна, більше підійде класичний вид обробки з лезами і пилками. Комбінований педикюр хороший для будь-якого стану стопи: він поєднує класичну ретельність обробки пальців і безпечне шліфування п’ят машинкою.

Як впливають на п’яти обрізка і абразивні пилки

Якщо п’яти нормальні, м’які, без тріщин, то обрізку і шліфування краще звести до мінімуму. Досвідчений майстер ніколи не буде зрізати з шкіри занадто багато – це сприяє розтріскуванню і якнайшвидшому наростанню огрубілої тканини. Корисніше буде часто живити і зволожувати шкіру п’ят кремами і масками: це продовжить їх м’якість і зробить еластичними.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть