5 звичок, які уповільнюють процеси старіння

Як зупинити передчасне старіння, розповідає The Health Site.

Замінити каву на чай

Бажано, на білий. Молодильний напій бореться зі зморшками, служить профілактикою ревматоїдного артриту і ракових захворювань. Білий чай уповільнює роботу ферментів, які руйнують колаген та еластин. Саме ці білки відповідають за пружність і регенерацію шкіри.

Споживати менше цукру

Зловживання солодким теж прискорює старіння шкіри. Надлишок глюкози перетворює молодий колаген у волокна людини похилого віку, зменшує захисні функції дерми. Особливо чутливою шкіра стає до ультрафіолету: з’являються сухість, пігментні плями, в’ялість.

Захищати шкіру від сонця

Самостійно убезпечитися від шкідливих ультрафіолетових променів шкіра не зможе. Тому перед кожним виходом на вулицю наносьте на обличчя захисний крем, не забувайте сонячні окуляри і капелюх. Хоча взимку сонце малоактивні, шкіра все одно страждає. Тому намагайтеся використовувати крем з SPF.

Пити воду

Вода – бюджетний засіб для боротьби зі старінням. При її нестачі шкіра тьмяніє, лущиться чи, навпаки, жирно блищить. Змінюється рельєф і з’являються зморшки. Якщо привчити себе пити по 1,5-2 л води в день, шкіра насититься вологою, покращиться її якість і колір. Вода сприяє виведенню токсинів, що теж важливо для зовнішнього вигляду.

Вести активне статеве життя

Щоб уникнути вікових проблем, потрібно частіше займатися сексом. Статева активність – вірний шлях до продовження молодості. Для збереження краси шкіри психологи радять практикувати любовні втіхи не рідше трьох разів на тиждень.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть