5 трендів в манікюрі, які ви будете бачити всюди цього літа

Незважаючи на те, що ми всі перебуваємо на самоізоляції і думки тільки про свободу, не можна не визнати той факт, що літо близько. Хоча через те, що багато музичних фестивалів і кінопрем’єр скасували, у нас складається враження, що найкраща пора року (думка редакції може не збігатися з вашою) закінчилася, не встигнувши навіть початися. Будувати плани на майбутнє безглуздо, але це не стосується манікюру. Карантин скоро закінчиться, і ви зможете показати світу, що і без салонів відмінно справлялися, тримаючи руку на пульсі трендів.

Погода налагоджується, стрілка термометра стрімко біжить вгору, а нашу nail-фантазію приборкати під силу тільки нам самим. Нагадаємо, що, незважаючи на те, що влітку 2020 року ви можете дозволити собі абсолютно будь-який манікюр, темні відтінки лаку все-таки варто прибрати в далекий кут. Тим більше, що яскраве покриття – один з найпростіших способів швидко підняти собі настрій.

Золоті зірки

Поставте собі за виконання манікюру п’ять зірок (по одній на кожному пальці). Ви можете їх намалювати або ж скористатися наклейками, головне, щоб фон був однотонний.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olive & June (@oliveandjune)


Захід

Візьміть п’ять відтінків лаку в одній колірній гамі, бажано коралово-піщаній, і намалюйте кожен палець окремим кольором, щоб в сумі вийшов плавний перехід (градієнт). По-перше, це дуже красиво, а по-друге, мегастильно.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Betina R. Goldstein (@betina_goldstein)

50/50
Ідеальний варіант манікюру, який можна повторити, навіть якщо у вас відріс шелак, а зняти його самостійно рука не піднімається. Міксуйте матове і блискуче покриття і насолоджуйтеся тим, як красиво будуть переливатися ваші нігті навіть без фільтра Kira Kira на сонці.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Paintbox (@paintboxnails)

Інь та янь
Візьміть два своїх улюблених кольори лаку і пофантазуйте на тему інь і ян. Це необов’язково повинен бути відповідний малюнок (коло, розділене на дві частини з крапками). Це може бути все, що завгодно.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Lauren Ladnier (@laurenladnier)

Горошок

Щоліта принт у вигляді горошку повертається в тренди, тут вже нічого не поробиш. Але на цей раз не потрібно акуратно вимальовувати однакового розміру точки, нехай вони будуть абсолютно різні – в цьому і принадність, і унікальність вашого манікюру.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Color Camp (@color_camp)


Не пропустіть