5 швидких ліфтинг-вправ для обличчя, які замінять вам похід до косметолога

Якщо ми помітили, що наше обличчя виглядає вже не так добре, як хотілося б, значить, проблема полягає не тільки в вираженості зморшок. Велике значення має птоз – поступове опущення тканин вниз. У цьому випадку м’язи вже гірше тримають форму обличчя, але в наших силах їм допомогти і змусити працювати.

Ми знайшли короткий і ефективний ліфтинг-комплекс. Його потрібно виконувати раз в день, краще в ранковий час, і регулярні заняття обов’язково принесуть результат. А в бонус ми розповімо, чим можна доповнити вправи.

1. Розгладження чола

Як робити: Стисніть руки в кулаки і покладіть їх на виски ближче до чола. Масажуйте цю область круговими рухами, поступово посилюючи тиск. Кісточки вказівного і середнього пальців повинні тиснути сильніше інших.

Як працює: Вплив на певні точки знімає напругу в області чола. При регулярному виконанні зменшується глибина давніх зморшок і запобігає появі нових.

2. Ліфтинг повік

Як робити: Підніміть праву руку і покладіть кінчики пальців на ліву скроню. Безіменний палець помістіть на кінчик лівої брови. Піднімайте кінчик брови, при цьому нахиляючи голову до правого плеча. Поміняйте руку. Виконайте 4 рази для кожної сторони.

Як працює: Опущені повіки досить поширена проблема. Вправа допомагає підняти куточки очей і зробити погляд більш відкритим.

3. Розгладження «гусячих лапок»

Як робити: Випряміть спину, розслабте плечі і потягніться підборіддям до грудей. Відкрийте рот так, як ніби говорите букву О. Не рухайте головою і плечима, щоб відчувати розтягування тільки в зоні під очима. Затримайтеся в такій позі 3 секунди, а потім трохи ослабте відкритий рот, неначе говорите букву А. Затримайтеся ще на 3 секунди. Повторіть кілька разів.

Як працює: За допомогою правильної розтяжки м’язів обличчя розгладжуються зморшки навколо очей. Вправу рекомендується робити не більше 1 разу в день, щоб не розтягувати шкіру надміру.

4. Корекція підборіддя

Як робити: Випряміть спину, розслабте плечі і відкиньте голову назад, щоб відчути натяг м’язів в області верхньої частини шиї і підборіддя. Почергово то витягайте губи в трубочку, то висовуйте язик. У кожній позі затримуйтеся по 5 секунд. Повторіть 3 рази. Щоб вправа була ефективною, ви повинні відчувати напругу м’язів постійно.

Як працює: Дозволяє прибрати зайву набряклість в області підборіддя і «промальовувати» його.

5. Загальний ліфтинг обличчя

Як робити: Відкрийте рот у формі букви О, губи повинні бути натягнуті і щільно притиснуті до зубів. Закрийте очі, підніміть підборіддя вгору. Покладіть долоні на вилиці, а пальці на виски, натисніть. Затримайтеся в такому положенні 20 секунд. Повторіть 3 рази.

Як працює: Надає тонізуючу, лімфодренажну дію, особливо на область скул і нижньої частини обличчя. При виконанні важливо відчувати легке печіння в куточках губ і на вилицях.

Бонус: ролер для обличчя

Популярні ролери для обличчя – нефритовий або кульковий – підсилюють дію вправ і косметики. Фахівці радять регулярно використовувати їх під час догляду за обличчям. Основна дія:

  • поліпшення роботи лімфатичної системи;
  • зниження набряклості, в тому числі під очима;
  • поліпшення кольору обличчя;
  • стимулювання вироблення колагену і еластину.

 


Не пропустіть