5 причин появи мошок на кімнатних рослинах

Поява мошок на кімнатних рослинах не завжди говорить про неправильний догляд. Причин для їх виникнення може бути багато. Щоб вирішити проблему, необхідно розглянути всі можливі варіанти.

Рідкісне провітрювання

Шкідники можуть з’явитися, якщо приміщення рідко провітрюється. Повітря в кімнаті застоюється, що сприяє створенню сприятливої ​​для комах атмосфери. Вони активно розмножуються і псують зовнішній вигляд рослин.

Щоб уникнути цього, потрібно частіше відкривати вікно або встановити якісну систему вентиляції.

Перезволоження землі

Застій вологи в горщику також призводить до появи великої кількості комах. Така ситуація характерна для будь-якого періоду, як літнього, так і зимового. У теплу пору року потрібно почекати, коли грунт просохне, взимку ж слід скоротити кількість поливів.

Дрозофіли можуть оселитися і в заболоченому піддоні. Щоб їх вивести, потрібно пересадити квітку і дотримуватися правил поливу.

Не знезаражений грунт

Квітковий грунт, який продається в магазинах, має проходити процедуру знезараження. Однак виробник може заощадити на цьому, в результаті чого в землі можуть бути личинки або яйця різних комах. Це стосується і землі, набраної на дачі.

Щоб убезпечити рослину, квітникарі самостійно знезаражують землю. Для цього вона поміщається в холодне приміщення на кілька годин.

Зовнішні причини

Причиною появи мошок можуть стати і зовнішні чинники. Наприклад, влітку комаха може залетіти в відкриту кватирку, а також потрапити в будинок разом з букетом квітів або іншою рослиною.

Відходи овочів і фруктів

Ідеальним середовищем для дрозофілів і чорних мошок можуть стати відходи фруктів або овочів. Вони активно розмножуються в такому місці, а потім перелітають на квіти. Тому слід вчасно позбуватися від харчових відходів.


Не пропустіть