5 причин негайно змінити зачіску

Гарне волосся – це і магніт для чоловіків, і відмінний засіб для підвищення самооцінки. Навіть, якщо ви звикли до певного стилю і любите своє відображення в дзеркалі, іноді зміни просто необхідні.

Невдача на особистому фронті

Якщо ви недавно припинили стосунки, то похід в салон – це найкраще рішення. Зміна стилю змусить вас поглянути, по-новому, як на себе, так і на все, що вас оточує. Нова форма і колір подарують більше впевненості і дозволять подивитися на ситуацію під зовсім іншим кутом.

Ви хочете зробити щось таке, чого самі не очікували

Набагато краще міркувати на тему всього, що відбувається в житті, з позиції «сьогодні так, завтра буде по-іншому». Сьогодні ви можете бути білявкою, а завтра темно-русявою або володаркою каштанового волосся. Зміна зачіски дозволяє створювати новий імідж стільки, скільки захочеться, просто тому, що ви цього варті. Якщо ви раптово вирішили зробити завивку або перефарбуватися в дуже яскравий колір, то головне тут одне – щоб для вас така зміна була приємною. А там і інші несподівані рішення не за горами!

Ваше волосся січеться і важко розчісується

У кожної жінки існує «своя довжина волосся», тобто оптимальна довжина, при якій волосся виглядає здоровим і радує око. Далеко не кожна може ходити з косою до пояса і при цьому мати розкішну шевелюру без єдиного посіченого кінчика. Це зовсім не означає, що потрібно зрізати все «під корінь», але погодьтеся – якість важливіша за довжину. Якщо ваше волосся почало зав’язуватися у вузлики, і ви розчісуєте його через силу, то це нікуди не годиться – терміново потрібна нова стрижка. А заодно і час для доглядаючих процедур – наприклад, ламінування.

Вам некомфортно

Через декілька тижнів після походу в салон волосся часто починає видавати сюрпризи у вигляді лахматості і ламкості, не кажучи вже про відросле коріння. Якщо ви не готові оновлювати складну стрижку кожні два тижні, нехай майстер підбере вам варіант, який відростає акуратно і не сильно зіпсує форму. Якщо ж справа не у відсутності форми, то можна придумати нову зачіску: заплести «колосок» або відразу кілька, заховати чубчик під шпильку або взагалі прибрати волосся в пучок, щоб звести відчуття незручності до мінімуму. А ось те, що може виглядати ще більш креативно і стильно, як, наприклад, пелюстки квітів, вплетених в літню косу, вам допоможуть зробити професіонали-стилісти.

Просто час змінюватися

Багато жінок, що володіють практично ідеальними волоссям, можуть не стригти їх роками, але, тим не менш, як і всім іншим, їм часто хочеться побачити в дзеркалі щось дивовижне, зовсім нове і не схоже на колишній образ. Коли одноманітність починає псувати ваш настрій – насав час приймати кардинальні рішення і експериментувати.

Джерело kiz.ru

Не пропустіть