15 способів поліпшити відносини за 60 секунд

Хороші відносини – головне джерело радості в житті. Ось 15 секретів, які допоможуть зміцнити відносини з партнером, друзями, дітьми, колегами і самим собою.

Час від часу навіть найміцніші і гармонійні відносини дають збій. Ми можемо цього уникнути, якщо будемо приділяти відносинам з близькими 60 секунд в день.

ЗМІЦНЮЄМО ВІДНОСИНИ З ПАРТНЕРОМ
1. Обійміть кохану людину і утримуйте його в обіймах протягом 60 секунд. Дотик сприяє виробленню гормонів окситоцину і дофаміну, які відповідають за прихильність і задоволення. Відчуття тепла і радості буде з вами протягом всього дня, як ніби ви загорнуті в теплу і м’яку пухову ковдру.

2. Напишіть повідомлення про те, що вам в ньому подобається, або про те, як добре вам було разом. Нагадайте про яскраві моменти спільного життя, і ви зарядите його і себе позитивною енергією.

3. Згадайте, який напій, закуску або десерт він любить. Зайдіть в магазин, щоб його купити. Такі маленькі знаки уваги важливі для відносин. Людям подобаються, коли про них піклуються і пам’ятають про їх смаки та вподобання.

ПРИДІЛЯЄМО УВАГУ ДРУЗЯМ
4. Щоб оживити відносини, відправте просте коротке повідомлення. Можна написати: «Сьогодні я почула по радіо твою улюблену пісню і зрозуміла, як мені хочеться з тобою побачитися. Сумую, сподіваюся на швидку зустріч ».

5. Надішліть подарунок без приводу. Прикладіть до нього листівку, в якій буде написано про те, як багато він для вас значить.

6. Залиште голосове повідомлення , в якому ви співаєте або говорите про те, як ви до нього ставитеся. Він буде слухати і посміхатися.

ДБАЄМО ПРО ДІТЕЙ
7. Покладіть в ланчбокс сину або дочки записку з кумедним смайликом. Дітям важливо відчувати вашу любов і захист.

8. Викладіть звичну їжу в формі смішної картинки. Навіть смайлики і сердечка викликають посмішку.

9. За вечерею похваліть дитину , розкажіть, якими його (її) рисами характеру ви захоплюєтеся. Отримавши комплімент від батьків, дитина ляже спати в гарному настрої. Такі моменти дуже важливі для зміцнення сімейних відносин і запам’ятовуються надовго.

НАЛАГОДЖУЄМО ЗВ’ЯЗОК З КОЛЕГАМИ
10. Купуйте частування для своєї команди. Це може бути щось просте і недороге: печиво, пончики або шоколадка. Спільні чаювання сприяють хорошим відносинам в колективі.

11. Надішліть колезі , який вам допоміг, повідомлення зі словами подяки. У темі напишіть «Спасибі». Адресат неодмінно прочитає такий лист.

12. Щиро подякуйте начальнику. Босів рідко хвалять, а їм приємно знати, що їх цінують, поважають або люблять.

НЕ ЗАБУВАЄМО ПРО СЕБЕ
13. Складіть список з семи речей, які роблять вас щасливим. Постарайтеся щодня виконувати один пункт зі списку протягом тижня.

14. Давати приємніше, ніж отримувати. Сплатіть чашку кави людині, яка зайшла в кафе після вас. Цей жест змусить незнайому людину посміхнутися, її усмішка зігріє ваше серце, і ваш день напевно складеться вдало.

15. Запишіть п’ять своїх позитивних якостей на аркуші паперу розміром з кредитну картку. Покладіть в свій гаманець. Кожен раз, коли розраховуєтесь карткою, перечитуйте те, що написано на аркуші. Це підвищує самооцінку і покращує настрій.


Не пропустіть