13 найбільш незручних ситуацій в житті жінки

Коли ти жінка-гепард

Тому що ти вирішила, що твоя шкіра дуже бліда, і купила автозагар. І він, природно, пішов плямами і не відтирається. А побачення вже сьогодні, і немає ніякої можливості одягнутися в яку-небудь сукню чернечого вигляду, тому що за вікном +35 і горобці застрягають в розплавленому асфальті.

Коли сходила , блін , за хлібцем

Уяви собі ситуацію: вчора було дуже добре і весело, а сьогодні легше померти. Із дзеркала на тебе дивиться пом’ята панда з повною пащею мертвих кішок – у всякому разі смак у роті приблизно такий. І тобі дуже-дуже потрібно в магазин, тому що похмілля – це штука сильніша вагітності, організм без оселедця в шоколаді може померти прямо зараз. І аспірину, до речі , теж ніколи не виявляється. Загалом, ти вибігає на вулицю, накинувши куртку прямо на піжаму, і в першу чергу зустрічаєш його. Колишнього.

Коли відчуваєш себе рабовласницею

О, ось воно, щастя! Новий, абсолютно тобі незнайомий магазинчик з прекрасними сукнями! Або нова колекція, яка на вішалках виглядає так чудово, що хочеться негайно купити все. Ти набираєш купу речей, усамітнюється в кабінці для примірювання і розумієш, що на тобі все сидить ще гірше, ніж сідло на тій нещасній корові. Але панянки так просто не здаються! Ти кличеш консультанта і просиш її принести інший розмір, інший фасон, інший колір і ще ось той шарфик, будь ласка, – і усміхнена діва бігає за ганчірочками приблизно 100 м 500 разів. А тобі як і раніше не підходить нічого. Але ти все одно купуєш купу речей, тому що відчуваєш себе зобов’язаною. А потім ненавидиш себе. І її. І ці зелені штани з покемонами , які тепер будуть жити в шафі і дивитися на тебе з докором.

Коли ти в сукні з глибоким декольте

В яке падає оливка і , здається , має намір там залишитися назавжди. Дістати її непомітно абсолютно неможливо. І не дістати теж не можна: підступна закуска в найбільш невідповідний момент висунеться і кокетливо підморгне оточуючим.

Коли ти прокинулася і думаєш: було чи ні?

Коли прокидаєшся в смутно знайомій квартирі на абсолютно незнайомому ліжку , нерви вже починають дзвеніти і лопатися. І якщо в цей момент повернути голову і побачити поруч прекрасного незнайомця ( або не дуже добре , що гірше , чи доброго друга , що зовсім кошмар), то можна ще і почути , як в голові починають крутитися шестерні. Було чи не було? І якщо було , то що? У цей момент ти хапаєшся за труси і , виявивши їх на місці , не заспокоює: цілком можливо , що ти їх потім наділа. Але як перевірити , а? Як ?!

Коли ти прокидаєшся , береш телефон і бачиш список вихідних дзвінків

І знову вітайте , дорогий абстинентний синдром! Кожна коли-небудь напивалася на самоті , включала сопливу мелодраму , на самому жалісливому моменті хапала цю чортову трубку – і дзвонила колишньому. І жодна ще не зважилася передзвонити і дізнатися , про що , власне , була розмова. Тому що в загальних рисах і так зрозуміло. І жахливо , жахливо соромно.

Коли колишній тобі передзвонює

О боже, мене немає! Нехай подруга візьме трубку і скаже , що ти поїхала волонтером в Камбоджу , а номер заповіла їй. Так , прямо сьогодні поїхала. Що що? Сьогодні дзвонила? З аеропорту дзвонила , а що такого?

І ще один колишній тобі передзвонює

Телефон – найлютіший ворог дівчини, безумовно. Тому що варто його прибрати в сумку, як він починає жити там своїм власним, абсолютно незбагненним життям. Дзвонить кому хоче і розсилає всім повідомлення. Найгірше , коли він дзвонить якомусь пану Колбасову, якого ти забула як страшний сон ще в 2003 році. І ось Колбасов тобі передзвонює і радісним голосом питає , навіщо ти дзвонила і чи не хочеш зустрітися. А тобі потрібно ввічливо відмовитися. Тому що пан Колбасов лисий, пузатий і одружений , має трьох дітей і працює менеджером з продажу дрібниць.

Коли за вікном жовтень

І ти прийшла на роботу в штанях , які напередодні зняла разом з колготками. І тепер ці самі колготки понуро за тобою волочаться.

Коли ти укладала волосся феном і круглою щіткою

А вдома, зрозуміло, немає нікого, крім кота Василя, який вже дуже довго спостерігає за тим, як ти бігаєш колами по кухні і вигадливо висловлюєшся. Загалом, рано чи пізно доведеться йти до сусідки і просити, щоб вона виплутала з твого волосся цю щітку і вистригла он той красивий завиванець , який ти собі накрутила.

Коли ти вирішила себе причепурити перед побаченням

Наприклад, наклеїти вії, щоб погляд став млосним і фатальним. Або нігтики , тому що любиш короткі і квадратні , але думаєш , що чоловікам подобаються трохи довші і овальної форми. Є такий закон: все , що було наклеєно , має властивість відвалюватися в найбільш невідповідний момент. І будь впевнена , воно відвалиться. «У вас вус відклеївся» – класика жанру.

Коли ти на вечірці береш в руки келих з червоним вином

Елегантно так підносиш до губ, робиш ковток – і в цей самий момент твій кращий друг підкрадається до тебе ззаду і кричить у вухо: «Бу! Ха-ха-ха , злякалася ?! »Ні , ти не злякалася. Ти стоїш і пускаєш криваво-червоні соплі і слюні , як новонароджена  дитинча.

Коли ти вранці відкриваєш свій « Фейсбук»

Так , ми знову читаємо тобі мораль про шкоду алкоголю. Жінка, яка п’є жахлива! Особливо вранці. Особливо коли вона вранці відкриває ноутбук і поки він завантажується, встигає нервово зжувати комір власної піжами. Тому що вона пам’ятає, що вночі писала пост про те, що життя – біль, ніхто її не любить, на попі целюліт, а в душу слоник нагадив. Але ось чого вона в упор не пам’ятає , так це опублікувала вона пост або все-таки ні. Страшні, страшні хвилини.

Джерело


Не пропустіть