10 модних коротких стрижок для жінок 40-50 років на літо

Коротка стрижка перетворює жінку, робить її ще більш молодою і красивою. У 40-50 років особливо важливо стежити за своїм зовнішнім виглядом. У цьому матеріалі ми зібрали 10 найефектніших і розкішних коротких стрижок на літо, які обрали жінки після 40 років.

коротка стрижка

Головним і відчутним плюсом короткої стрижки є просте укладання. Завдяки техніці створення стрижки жінка завжди буде виглядати доглянутою і стильною. Стилісти також рекомендують жінкам після 40-50 років залишати довгий чубок, який буде приховувати багато недоліків обличчя.

коротка стрижка 2 коротка стрижка 3

Коротка стрижка у жінок 40 дозволяє зробити образ значно молодшим. Зухвала довжина і ефектний об’єм дає можливість бути на вершині стилю і краси.

коротка стрижка 4 коротка стрижка 5

Після певного віку волосся втрачає свою силу і стає більш ламким і тонким. Щоб додати йому об’єму, стилісти радять вибирати саме короткі стрижки. У момент стрижки забираються все пошкоджене волосся, а завдяки градуюванню або іншій сучасній техніці локони візуально стануть пишнішими.

Читайте також: 10 модних середніх стрижок літа 2020 для круглого обличчя

коротка стрижка 6 коротка стрижка 7 коротка стрижка 8

Після 50 років жінки вже втомлюються від постійного фарбування, яке і так негативно впливає на структуру волосся. Саме тому вибирають свій природний сивий колір або підфарбовують їх в попелястий відтінок. Коротка стрижка з таким благородним кольором виглядає неймовірно красиво і в стилі модних трендів.

Читайте також: Модні стрижки 2020 року, які підкреслять ваш темперамент

коротка стрижка 9 коротка стрижка 10

Після 40-50 років професіонали наполегливо рекомендують вибирати жінкам короткі і об’ємні стрижки з довгим чубчиком. Форма стрижки і просте укладання дозволить підкреслити свій елегантний і привабливий образ.


Не пропустіть